+421 2 544 177 04


O nás

 

EURÓPSKA cestovná poisťovňa začala svoje pôsobenie na Slovensku v roku 2006 ako Organizačná zložka rakúskej Europäische Reiseversicherung AG, ako jediná špecializovaná poisťovňa na cestovné poistenie na Slovensku.

V roku 2014 sa zaradila pod krídla leva do Generali Poisťovňa, a.s. ako Odštepný závod Európska cestovná poisťovňa. Počas svojho pôsobenia na Slovensku a vyše 100 rokov existencie v západnej Európe si svojimi aktivitami a produktmi zabezpečila stabilné a popredné miesto aj na slovenskom trhu.

 

Spoločnosť Generali Poisťovňa, a. s., ktorej súčasťou sú aj Európska cestovná poisťovňa a Genertel a spoločnosť Generali Česká pojišťovna a.s. spájajú svoje sily. Dňa 19. 12. 2021 dôjde k organizačnému prepojeniu aktivít oboch spoločností. Klientom spoločnosti Generali a Európska cestovná poisťovňa na Slovensku budeme naďalej poskytovať všetky služby v rovnakom rozsahu a kvalite ako doposiaľ a to prostredníctvom pobočky spoločnosti Generali Česká pojišťovna a.s. s názvom Generali Poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu.

Táto zmena nebude mať žiadny vplyv na existujúce zmluvy, produkty a služby. Naopak, veríme, že vďaka spojeniu s jednou z najväčších poisťovní zo Skupiny Generali v regióne strednej a východnej Európy budeme aj v budúcnosti neustále zlepšovať servis a ponuku pre našich klientov na Slovensku.

Všetky naše kontakty ostávajú nezmenené. Bližšie informácie nájdete TU.

 

V súčasnosti patrí EURÓPSKA k lídrom na trhu s produktmi cestovného poistenia. Tím profesionálov z oblasti poisťovníctva a cestovného ruchu zabezpečuje kvalitný a flexibilný servis pre všetkých klientov. Európska tiež prináša na trh inovácie a rozšírené krytia s cieľom uspokojiť nároky klientov a zabezpečiť im bezstarostné cestovanie po celom svete.

 

Ako spracovávame osobné údaje

Zoznam sankcionovaných krajín a osôb

 

Jednoducho - kdekoľvek ste, stojíme pri vás!